Pierwsze obrony prac dyplomowych za nami …

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Filii w Jeleniej Górze odbyły się pierwsze w tym roku akademickim obrony prac licencjackich oraz magisterskich.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy pomyślnego złożenia egzaminów dyplomowych oraz wysokiego poziomu zaprezentowanej wiedzy. Państwa zaangażowanie i ciężka praca zaowocowały w pełni zasłużonym sukcesem.

Życzymy Państwu wielu sukcesów na ścieżce rozwoju zawodowego oraz pomyślności w realizacji osobistych planów. Jednocześnie absolwentów studiów pierwszego stopnia gorąco zachęcamy do kontynuowania edukacji na studiach magisterskich w naszej uczelni.

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia